KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10562041
nr 1056 2041
Etsning
Einar Norelius (1900-1985), figur, signerad, 29x23
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 september 2016
kl 19:49:27
150 kr
200 kr